Odstraňovač pachu je zcela odbouratelný, bezpečný a pH neutrální. Unikátní technologie hrudkování rychle vytvoří svěží vůni a smísí kladné bakterie, které později pohltí moč a následné hrudky můžete odstranit. Moč se rychle nasákne a vytvoří malé množství vůně, kterou výrobek obsahuje. To je hlavní výhoda, protože kočky nesnášejí silnou vůni a vyhýbají se jí. Proto není vhodné používat silné vůně, pokud kočky chcete naučit používat kočičí toaletu.
Návod k použití:
Vyčistěte kočičí toaletu. Nasypte přibližně 25 g (asi 3 polévkové lžíce) odstraňovače pachu na dno toalety a pak promíchejte s 500 g steliva. Prohrábněte stelivo vždy po 2 - 3 dnech.
Jestliže máte jednu kočku, jedna aplikace postačí na jeden týden. Pokud máte více koček, můžete aplikaci opakovat podle potřeby, nebo vždy když vyčistíte toaletu a nasypete nový kočkolit.
Deodorant je neškodný pro lidi i zvířata.
- Značka: Trixie
- Typ: Odstraňovače pachů
Podobné produkty
Fresh´n´Easy deodorant pro kočičí WC SPRING FRESH750 g
151 Kč
180 Kč
Lopatka na trus CATIT plast Růžová 33cm 1ks
75 Kč
88 Kč
Beaphar odstraňovač zápachu OdourKiller sypký 400g
202 Kč
237 Kč
Toaleta Primo XXL krytá, 56 x 47 x 71cm, šedá/bílá
828 Kč
983 Kč
Lopatka na trus ECO šedá
21 Kč
Podložka před kočičí WC, EVA, 35x45cm, černá
319 Kč
378 Kč
Nedávno prohlížené produkty
Beaphar odstraňovač zápachu OdourKiller sypký 400g
202 Kč
237 Kč
Sáčky pro kočičí WC L 59x46
47 Kč
Lopatka na těžký trus M
17 Kč
Reflexní vesta ORLEANS, M: 50 cm, červená
284 Kč
337 Kč
Reflexní vesta ORLEANS, L: 60 cm, červená
347 Kč
412 Kč